Bytové

Svietidlo orientačné 170-38000 LED, 230V, studená biela farba svetla (6500K), 830LUX (prístroj) NIKO

Dostupnosť: Na sklade
Svietidlo orientačné 170-38000 LED, 230V, studená biela farba svetla (6500K), 830LUX (prístroj) NIKO 82b7148cce024c248cc0a56700d9cb46 Medium

Ilustračný obrázok

  • Dodávateľ: NIKO SLOVAKIA spol. s r.o.

Svietidlo 170-38000 orientačné LED, biele 830LUX NIKO

26,22 €

Spínač pre orientačné osvetlenie s bielymi LED, 830 luxov s rozperkami. Rámček vo farbe podľa vášho výberu musíte objednať samostatne.

Prístrojový spodok pre orientačné osvetlenie s bielymi LED, 830 luxov, „teplota“ farby: 6500 K (LED cold white - studená biela), rozperkami. Zásuvky sú vybavené zásuvnými bezskrutkovými svorkami pre upínanie vodičov. Pri montáži zásuvky do zápustnej montážnej krabice s upevňovacími plochami použite rozperky, ktoré je možné otvoriť otočením skrutiek s kombinovanou hlavou (Pz1 alebo plochý skrutkovač 1 x 5 mm). Rozperky, ktorých hĺbka uchytenia je 31 mm, môžu byť po odskrutkovaní manuálne zatlačené do ich východiskovej polohy. Tieto rozperky sa takisto dajú ľahko vytlačiť pomocou skrutkovača. Montážny rám je vyrobený z 1 mm hrubého kovu a zo všetkých strán je pozinkovaný (po orezaní), dokonca aj na rezných hranách. Na vodorovnej a zvislej osi zápustného montážneho rámu sa nachádzajú 4 drážky, ktoré slúžia na pripevnenie pomocou skrutiek ku zapustenej inštalačnej krabici. Tieto drážky majú 7 mm otvor pre skrutku. Pre montáž na panel je zápustný rám vybavený 4 otvormi (sú označené symbolom skrutky) s priemerom 3 mm. Stred zápustného montážneho rámu sa označí (kriedová čiara, laser, ..) v horizontálnom aj vertikálnom smere tak, aby bola montáž jedného alebo viacerých mechanizmov rýchla a jednoduchá. Na pravej a ľavej strane je montážny rám vybavený rybinovými spojmi, ktoré umožňujú rýchle a dokonalé horizontálne spojenie viacerých spínačov. Zložené okraje na vonkajšej strane prístrojového spodku, ako aj ich pokračovanie smerom dovnútra, zabezpečujú väčšiu robustnosť. Tieto prístrojové spodky sa dajú vertikálne spojiť tak, že sa vsunú jeden do druhého so stredovou vzdialenosťou 60 x 71 mm. Automaticky do seba zapadnú Na horizontálne spojenie prístrojových spodkov so stredovou vzdialenosťou 71 mm je prístrojový na spodnej strane vybavený dvoma predformovanými výstupkami. Zložením týchto výstupiek smerom nadol po dĺžke 1 mm sa jeden spodok dokonale položí na spodok pod ním, čím sa zabezpečí stredová vzdialenosť 71 mm. Montážny rám je vybavený v hornej aj dolnej časti tmavosivou plastovou okrajovou hranou. Okraj je vyrobený z PC+ASA a k montážnemu rámu je pripevnený pritavením. Rohy dvoch okrajov sú vybavené dvoma obdĺžnikovými otvormi (7,9 x 1,5 mm), pričom každý z nich obsahuje viacpolohovú západku. Štyri obdĺžnikové otvory umožňujú vďaka viacpolohovým rozperkám, že rámček bude vždy pripevnený plocho ku stene dokonca aj v prípade nerovnej omietky. Funguje to v dvoch smeroch: Ak zapustená inštalačná krabica z omietky prečnieva, viacpolohové západky môžu kompenzovať nerovnosť do hodnoty 1 až 1,2 mm. Ak je zapustená inštalačná krabica zapustená do omietky príliš hlboko, západky môžu kompenzovať nedokonalosť až do hodnoty 1,8 mm. Okrajové hrany taktiež majú 4 okrúhle otvory, ktoré zaisťujú správnu polohu rámčeka voči stredovému krytu.

Farba LED: biela
„teplota“ farby: 6500 K (LED cold white - studená biela)
Intenzita svetla na rozptylovom tienidle: 830 luxov
Spotreba elektrickej energie: 0,2 W
Stupeň ochrany: Kombinácia spínača, stredového krytu a rámčeka má stupeň ochrany IP41.
Hĺbka zapustenia: 32 mm
Rozmery (V x Š x H): 45 x 45 mm
Certifikácia: CE

Technické parametre

Dodávateľ NIKO SLOVAKIA spol. s r.o.
Pridajte svoje hodnotenie
Počet hodnotení: 0
0.0
Priemerné hodnotenie
0
0
0
0
0
Image
99% spokojných zákazníkov
Image
Vrátenie tovaru do 30 dní
Image
Zabezpečený platobný systém
Image
Najlepšie svetové značky

Partneri